Të premten lansohet bashkëpunimi i Ritës me Beben

10 Maj, 2018 - 10:30 am

Dy këngëtaret shqiptare me famë botërore, Rita Ora dhe Bebe Rexha, këtë të premte do të lansojnë këngën e re.

“Girls” titullohet kënga që përpos dyshes shqiptare ka bashkuar edhe këngëtaret Cardi B e Charli XCX.

Kënga “Girls” është pjesë e albumit të ri të Rita Orës, i cili pritet të publikohet në vjeshtën e këtij viti, ndërsa flet për marrëdhëniet shumë të afërta mes vajzave./ KultPlus.com

GIRLS – COMING FRIDAY 💕 @iamcardib @BebeRexha @charli_xcx

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Të fundit

Të ngjajshme