Vajzat shqiptare shkëlqejnë në para-festën e Grammyt (FOTO)

10 Shkurt, 2019 - 12:02 pm

Vajzat shqiptare edhe një herë kanë rrëmbyer vëmendjen me paraqitjen e tyre të radhës, kësaj radhe në një event shumë të rëndësishëm.

Bukuroshet shqiptare ishin prezente në para-festën e Grammy Awards organizuar nga Clive Davis.

Në këtë para-festë ishin të ftuar emra të njohur të skenës muzikore botërore, në vigjilje të ngjarjes më të madhe muzikore.

Rita zgjodhi një fustan të bardhë në Jason Rembret, kurse ajo mahniti të gjithë me sharmin e elegancën, duke qenë biondja më e bukur e mbrëmjes Rita Ora nuk është e nominuar për asnjë çmim në Grammy, por të nominuara janë Dua Lipa dhe Bebe Rexha.

Këto dy të fundit mbrëmë shkëlqyen me dukjen e tyre. Dua Lipa kishte veshur një fustan të gjatë ngjyrë të kaltërt i cili i shkonte shumë dhe dukja e saj ishte shumë elegante, ndërsa Bebe Rexha e veshur në një fustan të kuq ka tërhequr gjithashtu vëmendje.

BEVERLY HILLS, CA – FEBRUARY 09: Dua Lipa attends The Recording Academy And Clive Davis’ 2019 Pre-GRAMMY Gala at The Beverly Hilton Hotel on February 9, 2019 in Beverly Hills, California. (Photo by Steve Granitz/WireImage)

Ceremonia e 61-të e Grammy Awards mbahet mëngjesin e të hënës sipas kohës tonë. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme