Vera Ora publikon një fotografi të rrallë kur Rita dhe Elena Ora ishin fëmijë (FOTO)

24 Qershor, 2018 - 9:30 pm

Vera Ora, nëna e yllit ndërkombëtar, Rita Orës ka publikuar një fotografi të rrallë ku këngëtarja e njohu, Rita Ora shihet si fëmijë, shkruan KultPlus.

Vera Ora ka shfaqur nostalgji për atë kohë, ndërsa ka shkruar se ndihet një nënë krenare.
“A mund ta kem një ulëse për tre persona?”, ka shkruar ajo, derisa të dy vajzat e vogëla qëndrojnë shumë pranë saj. / KultPluscom

Të fundit

Të ngjajshme