Versioni shqiptar i ‘Kiki Challenge’ (VIDEO)

6 Gusht, 2018 - 10:39 pm

Kënga “Keke” e Drake është kthyer në një sencazion në rrjetet sociale.

‘Kiki Chalange’ është ‘moda’ e fundit që ka ‘infektuar’ të gjithë.

Madje në disa raste kjo ka qenë edhe fatale. Mirëpo, videoja më qesharake vjen nga shqiptarët.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale, shihet se si një vajzë teksa është duke vozitur traktori dhe bënë ‘Kiki Chalange’.
Për më shumë, shikojeni videon e mëposhtme./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme