“Vet” kënga e re nga Taste2

12 Gusht, 2018 - 6:30 pm

Reperi nga Prishtina, Milot Hoxha i njohur si Taste2 ka publikuar këngën e tij më të re.

“Vet” është kënga e tij e re, e shkruar nga vet reperi, transmeton Koha.net. Miksimin dhe masterizimin e ka bërë Sponca, kurse beati është bërë nga KrissiO.

Për videoklipin është përkujdesur produksioni “Djemt e Abdullahut”./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme