VIP-at shqiptarë sfidojnë njëri tjetrin, publikojnë foto të kuletës

7 Janar, 2019 - 12:22 pm

Loja e nisur nga Rozana Radi “ka njeri si puna ime që ka harxhuar të gjithë rrogën para se të ulen çmimet te Zara?”, përfshiu edhe personazhet e njohur që u bënë pjesë e sfidës “Sa lekë ke në portofol?”, e nisur fillimisht nga Eraldo Rexho, pastaj nga Rozana Radi e për të vijuar me të tjerë personazhe të njohur.

Kështu, pas Rozanës dhe shumë ndjekësve të saj që fotografuan kuletat për t’ia nisur këngëtares, treguan sa lekë kanë në kuletë edhe Ervin Kurti, Eneda Tarifa dhe Anxhela Peristeri.

Ata kanë nominuar të tjerë personazhe, duke i bërë pjesë të sfidës.

Të fundit

Të ngjajshme