Xhesika Berberi, imazh i “Sephora” (FOTO)

9 Shtator, 2017 - 9:35 am

Xhesika Berberi është një nga modelet shqiptare e cila ka arritur një sukses të madh në industrinë ndërkombëtare të modës.

Modelja, e cila është zhvendosur në Amerikë, ka parakaluar në disa pasarela të rëndësishme t modës dhe duket se një tjetër sukses ka prekur atë.

Përmes një postimi të bërë në rrjetin social Instagram, modelja ka treguar se është imazh i markës së njohur të kozmetikës ‘Sephora’. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme