займ на карту онлайн потребительский кредит

Yjet dikur dhe sot

23 Tetor, 2019 - 5:02 pm

Ndryshimet janë shumë normale për secilin njeri, por kur vjen puna te aktorët dhe këngëtarët – të cilët janë vazhdimisht në kërkim të diçkaje të re – ato shpesh janë edhe të nevojshme.

Ndonjëherë, transformimet që yjet i bëjnë janë aq radikale sa është e vështirë t’i njohësh ata në fotografitë e dikurshme.

Sara Rue, Kelly Osbourne, Rose McGowan dhe Ben Affleck – janë vetëm disa nga yjet që do t’ju lënë me gojë të hapur kur t’i krahasoni fotografitë “DIKUR” dhe “SOT” . Klan Kosova/ KultPlus.com

Mickey Rourke: 1988 vs 2018
Drew Barrymore: 1993 vs 2018
Britney Spears: 1998 vs 2019
Jennifer Lopez: 1997 vs 2017
Robert Downey Jr.: 1985 vs 2017
Rihanna: 2005 vs 2019

Të ngjajshme