Yjet me veshjet më të bukura në ‘Grammy 2021’

15 Mars, 2021 - 7:10 pm

Edicioni i 63-të i “Grammy Awards” 2021 erdhi më ndryshe se viteve tjera derisa tashmë dihej se ajo do të mbahej në platforma dixhitale.

Nata e mbrëmshme ishte një përzierje e paraqitjeve të yjeve nga shtëpia apo nga skena por që paraqitjet glamuroze nuk munguan as edhe për një moment.

Ngjyra të ndryshme, dizajne të veshjeve interesante dhe stil të flokëve të çuditshëm është vetëm një pjesë e vogël e asaj çfare kemi parë nga paraqitja e yjeve në tapetin e kuq.

Më poshtë janë radhitur sipas ndjekësve të shfaqjes veshjet më të bukura të natës së mbrëmshme të Grammy 2021./ KultPlus.com

Grupi i njohur korean BTS
Këngëtarja Jhene Aiko
Reperi i njohur amerikan DaBaby
Këngëtarja e njohur Miranda Lambert

Këngëtarja Maren Morris
H.E.R.
Artistja Chloe Bailey
Këngëtarja e njohur shqiptare Dua Lipa
Ingrid Andress
Taylor Swift
Reperja e njohur amerikane Megan Thee Stallion

Të ngjajshme