NA dhe BB Poqi vijnë me “Nuk guxoj”

Grupi NA dhe BB Poqi, sot publikuan këngën e re “Nuk guxoj”, shkruan KultPlus.

Kënga është publikuar në SoundCloud para pak minutash.

BB Poqi, është këngëtar i njohur i muzikës rok ndërsa NA u krijua në fund të vitit 1999 , në Gjakovë.

Pjesë e grupit janë: Kreshnik Koshi vokal dhe Bass, Bekim Kepuska drums, Blerat Kepuska kitarë, Klodian Rexhepaj piano keyboards./ KultPlus.com