Paris Hilton shkëlqen në fustanin e disenjatorit shqiptar në American Music Awards

Paris Hilton u duk mahnitëse në një fustan të argjendtë si me efekte të pasqyrës, fustan ky i dizajnuar nga Valdrin Sahiti.

Fustanin e disenjatorit kosovar, Hilton e kombinoi me bizhuteri diamanti nga Lara Heems dhe një palë taka të argjendta, që shkonin fiks me gjithë veshjen, gjatë paraqitjes së saj në American Music Awards 2020.

Ajo u ngjit në skenë për të prezantuar çmimin e mbrëmjes, “Artisti më i mirë i ri i 2020-ës”.

Sahiti ka depërtuar përtej Kosovës me krijimet e tij, që u modeluan nga yje botërore, në evente më të rëndësishme të botës së argëtimit. /Insajderi.com/ KultPlus.com

Paris Hilton i kthehet profesionit si DJ

Prej disa vjetësh Paris Hilton ka nisur karrierën në botën e muzikës, ka nxjerrë disa këngë, por i pëlqen edhe ritmi i diskotekës dhe për këtë fakt është orientuar edhe nga puna si Dj.

Një ndër ndalesat e turneut botëror “State Platinum Rush European 2018” ishte edhe Qipro, ku luajti muzikë për të pranishmit në një resort./KultPlus.com

Paris Hilton me koleksionin e ri të xhinseve dhe këpucëve (FOTO)

Modele, aktore, këngëtare, DJ e një femër e biznesit, Paris Hilton, nuk ndalet asnjëherë,
shkruan KultPlus.

Edhe pse një nga femrat më të pasura në botë, e gjithë kjo pasi që është trashëgimtarja e vetme e të gjitha resorteve dhe hoteleve “Hilton”, ajo nuk ndalet, vazhdon të punojë shumë dhe gjithmonë duke sjellë gjëra të reja .

Në fakt, ajo ka një numër të madh linjash të veshjeve dhe mbathjeve të brendshmeve.

Së fundi, 36-vjeçarja ka nxjerrë koleksionin më të ri të xhinseve dhe këpucëve, të cilat i ka reklamuar vet biondina.

“I dashuroj linjat e mia të reja ParisHiltonJeans dhe ParisHiltonFootwear”, ka shkruar në llogarinë personale të Instagramit, Hilton. /KultPlus.com