Aktorët Kushtrim Hoxha dhe Armond Morina, para 20-të viteve në Sarajevë (FOTO)

9 Shtator, 2017 - 10:45 am

Dy aktorët kosovarë, Kushtrim Hoxha dhe Armond Morina, para 20 viteve ishin të pranishëm në Festivalin e Teatrit në Sarajevë, një prej festivaleve më të mira në Ballkan, shkruan KultPlus.

Përmes dy fotografive të plasuara, aktori Hoxha, ka treguar që bashkë me Armondin ishin të pranishëm në ‘Mess Sarajevo Theater Festival’ në vitin 1997, në këtë kohë kur Sarajeva ishin një vend i sapo dalë nga lufta.

Kushtrimi ka shprehur shumë nostalgji për këto fotografitë të vjetra.

“Love these old photos of me and Armond in Sarajevo about 20 years ago
(Mess Sarajevo Theater Festival 1997)”, shkruan Hoxha në Facebook. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme