Ansambli “Shota” me koncert festiv në 16-të vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

14 Shkurt, 2024 - 1:55 pm

Ansambli Kombëtar i Këngëve dhe Valleve “Shota së bashku me Ansamblin Kombëtar të Këngëve dhe Valleve Popullore nga Shqipëria, po vijnë me koncert festiv me rastin e 16-të vjetorit të Pavarësisë së Kosovës.

Koncerti mbahet më datë 16 shkurt, ora 20:00, në sallën e Shtëpisë së Kulturës “Xhavit Haziri”, në Obiliq. / KultPlus.com

Të ngjajshme