E vёrteta e grave nё Shkup, 16+ (VIDEO)

18 Dhjetor, 2017 - 10:30 am

“Gratё”, ёshtё shfaqja premierё qё do tё prezantohet nё Teatrin Shqiptar tё Shkupit, shkruan KultPlus.

Kjo shfaqje vjen me regji tё Qёndrim Rijanit dhe po vlerёsohet si njё shfaqje shumё e guximshme,shfaqje kjo qё do tё prezantohet premierё mё 26 dhjetor.

Nё kёtё shfaqje me rolet e tyre do tё luajnё aktoret: Teuta Ajdini Jegeni, Drita Kaba Karaga, Amernis Nokshiqi,Vjollca Bekteshi Hamiti, Aida Alidemi,Xaka Jonuzi Celiku, Linda Saiti e Aida Elezi.
Kjo shfaqje ёshtё mё tekst tё Robert Thomas dhe rekomandohet pёr audiencё +16, kurse po kjo shfaqje tashmё ka lansuar edhe trailerin./KultPlus.com


Të fundit

Të ngjajshme