займ на карту онлайн потребительский кредит

Inva Mula dhe Filharmonia e Maqedonisë, të dielën së bashku në Tetovë

26 Prill, 2018 - 6:47 pm

Këngëtarja e njohur Inva Mula do të mbajë një koncert në Tetovë.

Një ndër zërat më të mirë shqiptarë me famë botërore dhe pushtuese e skenave klasike më të fuqishme në botë, do të koncertojë bashkë me Filarmoninë e Maqedonisë në Pallatin e Kulturës në Tetovë.

Koncerti do të fillojë në ora 19:00, me datë 29 prill.

Koncertin do ta dirigjojë Gridi Kraja ndërsa Mula do të jetë kësisoj pjesë e edicionit të gjashtë të Skenës së Muzikës Serioze Shqiptare. / KultPlus.com

Të ngjajshme