Mirush Kabashi rrëfen dramën e jetës së tij (VIDEO)

13 Tetor, 2017 - 4:23 pm

Aktori Mirush Kabashi ishte i ftuar në emisionin e pasdites “Rudina”, në Tv Klan, ku ka rrëfyer detaje nga jeta e tij dhe nga karriera. I pyetur nga moderatorja ai ka kujtuar edhe fillimet e tij në kinematografi.

Ai tha se 4 vite pasi kishte qenë prezent në aktrim për shkak të diktaturës së asaj kohe është detyruar të punojë në ndërmarrjen e hekurudhave.

Sipas Kabashit shkak ishin problemet biografike pasi babai i tij dhe një dajë kishin mbaruar shkollë amerikane dhe konsideroheshin si spiunë. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme