‘Narçizi’ shfaqja e cila hapë sezonin në Teatrin Eksperimental

6 Shtator, 2017 - 11:15 pm

Teatri Eksperimental nis sezonin me shfaqjen më të re “Narçizi”, shkruan KultPlus.

Një pseudoperformancë nga Roland Saro, ku personazhi mishëron disa prej figurave më të rëndësishme të artit dhe historisë botërore.

Shfaqja është konceptuar si një bashkëbisedim me publikun.

Premiera e saj vjen më 9 shtator me fillim nga ora 20:00 në Teatrin Eksperimental “Kujtim Spahivogli” në Tiranë./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme