займ на карту онлайн потребительский кредит

Në Mitrovicë do të nis edicioni i ri i Festivalit Tradicional të Komedisë

3 Shtator, 2019 - 10:30 pm

Nga 9 shtatori deri më 13 shtator, në qytetin e Mitrovicës do të mbahet edicioni i ri i Festivalit Tradicional të Komedisë “Mitrovica in Fest”.

Në kuadër të edicionit të dhjetë pritet të mbahen shumë shfaqje në Qendrën e Kulturës “Rexhep Mitrovica”.

Shfaqjet në këtë Festival Tradicional të Komedisë, pritet të fillojnë çdo mbrëmje nga ora 19:30.

Pritjet janë të mëdha, dhe tashmë gjithçka është gati që qytetarët mitrovicas t’i shijojnë këto komedi gjatë këtyre mbrëmjeve. /KultPlus.com

Të ngjajshme