Premiera e monodramës “Arka” më 30 qershor

27 Qershor, 2022 - 11:15 pm

Premiera e monodramës “Arka” nga Mentor Zymberaj vjen më 30 qershor, përcjell KultPlus.

Autor, regjisor dhe aktor është vetë Mentor Zymberaj. Ndërkaq, premiera do të mbahet në Teatrin Dodona në Prishtinë.

“Arka” fillon nga ora 19:30 / KultPlus.com

a


Të fundit

Të ngjajshme