Problemet me ngrohje, anulohet shfaqja në Teatrin e Gjakovës

20 Janar, 2022 - 11:32 am

Për shkak të problemit me ngrohje në Teatrin e Gjakovës ‘Hadi Shehu’, janë shtyrë reprizat e shfaqjes ‘Pornography’ të cilat ishin paralajmëruar të mbahen këtë vikend, përcjell KultPlus.

Njoftimi i plotë:

Njoftojme publikun qe reprizat e shfaqjes “Pornography” te cilat ishin planifikuar te mbaheshin kete vikend, jane shtyer per shkak se ne teater per momentin nuk ka ngrohje.

Urojme qe problemi te rregullohet dhe publiku te kete mundesi te shijoje shfaqjen tone sa me shpejte!./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme