‘Provo edhe një herë Sam’ premierë në Teatrin e Prizrenit

18 Shkurt, 2021 - 6:01 pm

Shfaqja ‘Provo edhe një herë Sam’ nga regjisori Ilir Bokshit, do të jipet premierë këtë të shtunë në Teatrin “Bekim Fehmiu”, shkruan KultPlus.

‘Provo edhe një herë Sam’ është e shkruar nga Woody Allen.

Këtë shfaqje do ta interpretojnë nëpërmjet roleve të tyre aktorët Ernest Malazogu, Edona Sopaj, Alban Krasniqi, Liridona Shehu dhe Xhevdet Doda. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme