займ на карту онлайн потребительский кредит

Sëmuret aktori, Teatri i Gjilanit anulon shfaqjen “Audienca e Vaclav Havelit”

10 Dhjetor, 2020 - 1:00 pm

Në Teatrin e Gjilanit, sot pritej të jepej shfaqja “Audienca e Vaclav Havelit” në ora 16:00, por kjo shfaqje është anuluar.

Në faqen zyrtare në Facebook, Teatri i Gjilanit ka njoftuar se shfaqja mysafire e Qendrës Multimedia po anulohet për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore të njërit prej aktorëve.

“Shfaqja mysafire e Qendrës Multimedia “Audienca e Vaclav Havelit” e planifikuar të jepet sonte, e enjte, me fillim nga ora 16:00, ANULOHET, për shkaqe shëndetësore të njërit nga aktorët e shfaqjes. Teatri i Gjilanit i uron shëndet aktorit dhe kërkon mirëkuptim nga publiku i jonë i dashur!”, thuhet në njoftim. / KultPlus.com

Të ngjajshme