Shfaqja “Zi e më zi” premierë në Vushtrri

4 Shtator, 2018 - 7:22 pm

Në Teatrin e Qytetit në Vushtrri do të shfaqet premiera e komedisë “Zi e më zi”, shkruan KultPlus.

Komedia “Zi e më zi” regjinë e të cilës e ka bërë Artan Tmava do të ketë premierën me 6 shtator duke filluar nga ora 19:00.

Shfaqja do të mbahet në Qendrën e Kulturës “Hasan Prishtina” në Vushtrri. Në këtë shfaqje do të aktrojnë Ekrem Ismajli, Blerina Veseli, Bujar Haxhaj dhe Blerta Gubetini./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme