Teatri Adriana publikon orarin e shfaqjeve për muajin qershor

1 Qershor, 2022 - 5:15 pm

Teatri Adriana në Ferizaj ka publikuar orarin e muajit qershor, shkruan KultPlus.

Gjatë këtij muaji pritet që të shfaqet premiera e shfaqjes “Memorandumi” me autor Vaclav Havel dhe regjisori Agon Myftari.

Kjo premierë do të jepet më 28 qershor, derisa më poshtë gjeni edhe orarin e plotë. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme