Artistët së bashku me Ministrinë e Kulturës organizojnë koktej në ‘Emerald’

8 Nëntor, 2018 - 10:00 am

Ministri i Ministrisë së Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, sot do të marr pjesë në koktejin e rastit të organizuar nga krijuesit, performuesit dhe punonjësit e trashëgimisë së kulturore në bashkëpunim me MKRS-në.

Në koktej, përveç një programi artistik, do të ndahen mirënjohje për kontributin e dhënë për punonjës të cilët kanë dalë në pension në kohën e fundit.

Kjo ngjarje do të mbahet në Hotel Emerald, duke filluar nga ora 19:00./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme