Berati mijëravjeçar (FOTO)

1 Nëntor, 2021 - 9:30 pm

          Pamjet i përkasin vitit të largët 1944 – qyteti i lashtë Beratit.

Përditshmëria e qytetarëve…  Pazari, bisedat me njëri-tjetrin dhe tabloja e vetme e një mbi një dritareve! / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme