займ на карту онлайн потребительский кредит

Dekretohen të gjithë ministrat, por jo edhe Gent Cakaj nga Kosova

Janar 9, 2019 - 9:28 pm

Presidenti Ilir Meta sapo ka firmosur dekretet për 4 ministrat e rinj të propozuar nga Rama.

Ai ka dekretuar Elva Margaritin, Ministre E Kulturës, Besa Shahini, Ministre e Arsimit, Sportit Dhe Rinisë, Anila Denaj, Ministre E Financave Dhe Ekonomisë dhe Belinda Balluku, Ministre e Infrastrukturës Dhe Energjisë, shkruan Sot.al

Por ende nuk ka një dekret për shkarkimin e ministrit të jashtëm, Ditmir Bushati, ndaj dhe dekreti për emërimin e ministrit të ri Gent Cakaj duket se do të qëndrojë më gjatë në presidencë si rasti i ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj. / KultPlus.com

Të ngjajshme