Festohet 50-të vjetori i themelimit të ansamblit ‘Kastriotët’ (VIDEO)

1 Tetor, 2017 - 9:15 am

Ansambli i këngëve dhe valleve “Kastriotët”nga Ferizaj ka organizuar koncert me rastin e 50 vjetorit të themelimit.

Shumë valle e këngë u prezantuan nga disa ansamble nga trojet shqiptare./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme