Gazeta zvicerane Blick: Sonte humbja është e ndaluar, sonte duhet të jeni 11 Behrama (FOTO)

22 Qershor, 2018 - 9:25 am

Loja mes Zvicrës dhe Serbisë, që do të zhvillohet sonte në kuadër të Kampionatit Botëror ka zgjuar një vëmendje të madhe në shumë vende, e sidomos në vendet të cilat edhe do të përballen me këtë lojë futbolli, ku pa dyshim përfshihen edhe Kosova dhe Shqipëria, shkruan KultPlus.

Gazeta zvicerane Blick ka shkruar se sonte humbja është e ndaluar dhe se sonte lojtarët e ekipit të Zvicrës duhet të jenë 11 Behrama.

Po ashtu kjo gazetë të gjithë lojtarët ka paraqitë me frizurë të Behramit./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme