Gjirokastra e vitit 1970 (FOTO)

7 Qershor, 2018 - 5:00 pm

Nga faqja Shqipëri e Harruar, janë publikuar disa fotografi të qytetit të Gjirokastrës.

Këto fotografi janë të vitit 1970 dhe tregojnë gjallërinë e atyre viteve në Gjirokastër./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme