займ на карту онлайн потребительский кредит

Jahjaga takon figura të rëndësishme, bisedon për të mbijetuarit e dhunës seksuale në Kosovë

24 Prill, 2019 - 5:10 pm

Ish-presidentja Atifete Jahjgaga ka takuar disa persona të rëndësishëm këto ditë.  Ajo ka takuar  Amal Clooney, avokaten për të drejta të njeriut si dhe  fituesin e Çmimit Nobel për Paqe, Denis Mukwege, shkruan KultPlus.

Jahjaga përmes një postimi ka treguar se kanë biseduar për statusin e të mbijetuarve të dhunës seksuale gjatë luftës së fundit në Kosovë. KultPlus ju sjell postimin e plotë të Jahjagës.

Të ngjajshme