Kjo është shuma e parave që Burdushi ua ofronte moderatorëve shqiptarë

17 Nëntor, 2018 - 1:14 pm

Pas arrestimi të djeshëm të të ashtuquajturit Burdushi, emri i vërtetë i të cilit është Hysri Peçani, ka nisë reagimet e shumta nga qytetarët e Republikës së Kosovës, shkruan KultPlus.

Një ndër reagimet është edhe ai i ish-moderatorit Fehmi Ferati, i cili ka treguar se Burdushi, i kishte ofruar një shumë të madhe të hollash për ta ftuar në emision dhe krejt ai emision do të zhvillohej sipas pyetjeve që do i vendoste Burdushi.

Po sjellim postimin e plotë të Feratit:

Burdushi nëse zbulon sa para i ka dhënë (blerë) moderatorëve që e kishin “ftuar” në emisione për qëllim promovimi…do të çuditeni!
Pas një emisioni që e kisha ftuar duke e ironizuar dhe mahitur për kotësinë e tij ekzorciste, e kishte kuptuar më vonë kundërefektin. Pas kësaj mua me ofronte prej 5000€ deri 10.000€ nëse e ftoj në emision me kushtin që pyetjet duhet shtruar sipas kerkeses së tij!./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme