Limaj emërohet koordinator kombëtar i dy qeverive

26 Nëntor, 2018 - 1:38 pm

Me propozim të kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, Zëvendësministri i Kosovës, Fatmir Limaj, është emëruar koordinator kombëtar i dy qeverive për mbikëqyrjen dhe zbatimin e marrëveshjeve të arritura mes dy vendeve.

Lideri i Nismas Socialdemokrate, Fatmir Limaj më herët është votuar në Qeverinë e Kosovës si koordinator për organizimin e mbledhjeve mes dy qeverive shqiptare./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme