Nis restaurimi i përmendores së vendvarrimit të Gjergj Kastriotit

20 Qershor, 2018 - 11:00 am

Sot më 20 qershor, në Lezhë kanë nis punët për restaurimin e përmendores së vendvarrimit të Gjergj Kastriotit Skënderbeu, shkruan KultPlus.

Lajmi është bërë i ditur përmes Paulin Zefit, përgjegjës për Trashëgiminë Kulturore, Muzeut Historik dhe Memorialit në Bashkinë e Lezhës./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme