“Provokacija”, kështu e quajnë mediet serbe fotografinë e Endrit Shalës dhe Edi Ramës (FOTO)

26 Nëntor, 2018 - 1:36 pm

“Foto e bukur me Kryeministrin Rama. Foto dhe mbishkrimi 100%, e bërë vetë nga z. Rama”, ky është mbishkrimi i ministrit të Ministrisë së Tregtisë Endrit Shala me kryeministrin e Republikës së Shqipërisë Edi Rama, fotografi kjo që ka nxitë reagimin e medieve serbe, shkruan KultPlus.

Në këtë fotografi shihet fotografia e Endrit Shalës dhe Edi Ramës, me mbishkrimin 100%, mbishkrim që i referohet taksave të Kosovës ndaj Serbisë, dhe pikërisht këtë foto, gazeta Mondo nga Serbia e ka quajtur provokim, duke vendosë titullin: Provokacija, Salja objavio sliku sa Ramom./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme