Shtatorja e Idriz Seferit në përfundim e sipër, përurohet më 28 nëntor (FOTO)

8 Tetor, 2017 - 6:15 pm

Shtatorja e Idriz Seferit, tashmë është duke u skalitur në bronz, shkruan KultPlus.

Për këtë ka shkruar edhe kryetari i Komunës së Gjilanit Lutfi Haziri, i cili ka treguar se kjo shtatore është në gjatësi prej 3.8 metra.

“Më 28 Nëntor kolosin e Karadakut do ta vendosim përballë Agim Ramadanit dhe do të jetë festë e dyfishtë për gjilanasit dhe shqiptarët kudo. Krenar! LH”, ka shkruar tutje, Haziri./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme