займ на карту онлайн потребительский кредит

Bebe Rexha publikon versionin akustik të “I’m A Mess”

Tetor 5, 2018 - 6:00 pm

Bebe Rexha ka publikuar për adhuruesit e saj edhe versionin akustik të hitit “I’m A Mess”, shkruan KultPlus.

Kënga, e shkruar nga Bebe dhe e cila prek temën e ndjeshme të depresionit, ka shënuar sukses të jashtëzakonshëm në YouTube, duke i marrë më shumë se 130 milion klikime. /KultPlus.com

Të ngjajshme