Dua Lipa përkrah Jennifer Lopez e Jessica Albes (FOTO)

23 Shtator, 2018 - 11:00 am

Dua Lipa së fundmi është paraqitur në një fotografi ku shihet në mesin e yjeve më të njohura botërore, shkruan KultPlus.

Është aktorja Jessica Alba ajo që ka publikuar këtë fotografi të përbashkët ku shihet së bashku me yllin nga Kosova, Dua Lipën, Jennifer Lopez dhe Sofia Vergara.

“Një performancë e mrekullueshme @jlo #vegas”, ka shkruar Alba./ KultPlus.com

View this post on Instagram

Awesome show 👑 @jlo #vegas 🔥🔥🔥

A post shared by Jessica Alba (@jessicaalba) on

Të ngjajshme