Eni Koçi dhe Elinel publikojnë klipin e ri “Larg”

16 Maj, 2019 - 9:30 pm

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Eni Koçi, dhe reperi i njohur kosovar, Elinel, kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri.

Muzika është punuar nga Genc Prelvukaj, i cili ka shkruar edhe një pjesë të tekstit në bashkëpunim me Elinel. Ana vizuale i është besuar produksionit Black Fish Entertainment. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme