Dritëro Agolli me familje

24 Janar, 2018 - 12:30 pm

Shkrimtari i madh Dirtëro Agolli, përveç që i mungon shumë familjes ai i mungon edhe adhuruesve të tij.

Kësisoj, sot po sjellim një fotolajm me familjen e Dritëro Agollit. Është vajza e tij Elona, gruaja Sadija dhe vetë shkrimtari Dritëro./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme