“Harrove” kënga e re nga Genc Prelvukaj e Eni Koçi

19 Tetor, 2018 - 6:39 pm

Genc Prelvukaj e Eni Koçi kanë publikuar këngën e tyre më të re “Harrove”.

Producent i këngës është Genc Prelvukaj, ndërsa teksti është shkruar nga të dy këngëtarët. Videoklipi është realizuar nga Black Fish Entertainment. Styling Dejzi Dresses si dhe Make UP nga Adelina Kastrati./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme