займ на карту онлайн потребительский кредит

Hillary Clinton uron për Fitër Bajram: Paqe, shëndet dhe begati për gjithë myslimanët

Qershor 4, 2019 - 7:56 pm

Ish-sekretarja amerikane e shtetit, Hillary Clinton ka uruar myslimanët për festën e Fitër Bajramit.

Clinton në urimin e saj nepërmjet rrjeteve sociale, ka thënë se festa e Fitër Bajramit, shënon fundin e muajit të shenjtë të Ramazanit.

Me këtë rast bashkëshortja e ish-presidentit amerikan, Bill Clinton, ka dëshiruar paqe shëndet dhe begati për të gjithë myslimanët.

Poashtu ajo ka shërndarë edhe një foto bashkë me komunitetet myslimane në SHBA.

Të ngjajshme