Ilir Bokshi fitues i çmimit ‘Regjia më e mirë’

5 Shtator, 2023 - 12:10 am

Ilir Bokshi ka fituar çmimin “Regjia më e mirë” në Festivalin e Teatrove në Ferizaj, shkruan KultPlus.

Juria e përbërë nga: Mentor Zymberaj, Getorabë Mulliqi-Bojaj dhe Ilirjan Himaj, ka vlerësuar shfaqjet të cilat janë shfaqur përgjatë festivalit, me çmimet tradicionale.

Festivali ka zgjatur nëntë ditë me radhë, nga 27 gushti deri me 4 shtator/KultPlus.com

Të ngjajshme