Kush u vesh më bukur në MTV Video Music Awards 2017

28 Gusht, 2017 - 2:04 pm

Mbrëmjen e djeshme u mbajt ndarja e çmimeve muzikore “MTV Video Music Awards” në Kaliforni, e u drejtua nga këngëtarja e hitit “Feels”, Katy Perry.

Por vëmendjen më të madhe të kësaj ceremonie çmimesh, e merr edhe veshja e personazheve VIP, transmeton VisionPlus.

Vogue ka renditur 9 personazhet që ishin veshur më mirë:

Katy Perry, Paris Jackson në Christian Dior, Millie Bobby Brown zgjodhi Rodarte dhe këpucët Stuart Weitzman, Pink, Cazzie David dhe Pete Davidson, Yara Shahidi zgjodhi Zimmermann, Alessandra Ambrosio në Balmain, Hailee Steinfeld në Atelier Versace dhe Nicki Minaj./ KultPlus.com

Të ngjajshme