Publikohet “Mitrovica” kënga plot dashuri e dhembje që ka bërë së bashku disa artistë

9 Nëntor, 2018 - 7:33 pm

Është publikuar kënga e titulluar “Mitrovica” e cila vjen e interpretuar nga një grup artistësh, shkruan KultPlus.

Gili, Enis Potoku, Teuta Kurti, Vullnet Marigona dhe Linda Hakaj kanë shkrirë zërat e tyre në këtë këngë e cila vjen me tekst dhe muzikë nga Ilir Berani, ndërsa e orkestruar nga Florent Boshnjaku./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme