Ramë Lahaj me “La Traviata” në Teatrin e Los Angeles

8 Maj, 2019 - 1:59 pm

Tenori i njohur shqiptar do të ngjitet së shpejti në skenën e Teatrit në Los Angeles, shkruan KultPlus.

Në këtë teatër ai do të luaj në shfaqjen “La Traviata”, dhe për këtë angazhim ka njoftuar vet Lahaj nëpërmjet faqes së tij në facebook.

Lahaj ka bërë të ditur se për këtë paraqitje është ftuar nga artisti i njohur Placido Domingo, kurse për detajet e tjera se kur do të jetë kjo shfaqje, ai ka thënë se do të bëhet e ditur së shpejti./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme