Shqipëria e viteve 60-të përmes dokumentarit belg (VIDEO)

16 Gusht, 2017 - 10:35 am

Shqipëria e viteve ’60 vjen përmes një dokumentari të veçantë belg, përcjellë KultPlus.

Kryeministri Edi Rama publikoi mëngjesin e sotëm pamjet e rralla të dokumentarit belg që paraqesin Shqipërinë e viteve ’60.

“Mirëmëngjes, dhe ju uroj një ditë të mbarë me këto pamje të rralla të Shqipërisë së viteve ’60, sjellë përmes një dokumentari të veçantë belg”, shkruan Rama në faqen e tij në rrjetin social “Facebook”. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme