Ushtari ukrainas nga fronti i luftës u dedikon video prindërve: Mami, babi ju dua (VIDEO)

24 Shkurt, 2022 - 12:31 pm

Një video e ushtarit ukrainas ka prekur zemrat e të gjithëve, ndërsa ai përshëndet prindërit.

Rusia nisi pushtimin e Ukrainës nga Donbasi duke shkaktuar shtatë të vrarë dhe nëntë të plagosur deri më tani./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme