Bardha Buza me ekspozitë personale në ‘Monet’

18 Shtator, 2017 - 6:24 pm

Artistja Bardha Buza më 25 shtator vjen me një ekspozitë personale, shkruan KultPlus.

Kjo ekspozitë do të hapet në galerinë dhe librarinë ‘Monet’ të hapur muaj më parë në kryeqytetin kosovar.
Ekspozita personale e piktores Bardha Buza hapet më 25 shtator me fillim nga ora 18:00./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme