Bienalja Ndërkombëtare e Vizatimit  në GKK

13 Qershor, 2022 - 4:30 pm

Në Galerinë Kombëtare të Kosovës, të mërkurën do të mbahet edicioni i dytë i Bienales Ndërkombëtare të Vizatimit 2022, shkruan KultPlus.

Sipas njoftimit, shihet se do të marrin pjesë shumë artistë nga Kosova, rajoni dhe më gjerë. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme